051-38481172,09306202095 info@net2020.ir

درباره ما

چرا نت ۲۰۲۰؟

درباره ی ما

– سایت نت ۲۰۲۰ حاصل تلاش مجرب ترین تیم مهندسی است که با تکنیک های جدید برنامه نویسی وب با هدف سادگی و راحتی و بروز در امر ارائه اینترنت پرسرعت ADSL با شیوه های منحصر به فرد مشتری مداری توانسته ظرف کمتر از یکسال بیش از صدهزار مشترک اینترنت خراسان رضوی را به بهترین نحو سرویس دهی و پشتیبانی کند. فروش اینترنت مخابرات خراسان رضوی به روش اینترنتی و از طریق منوی فروشگاه صورت می گیرد و مشترک با انتخاب طرح مورد نظر و کلیک بر روی دکمه پرداخت میتواند خرید خود را انجام دهد.

نت ۲۰۲۰ تنها نماینده دارای گواهی تجارت الکترونیک
– جهت اطمینان خاطر مشترکین گرامی در هنگام خرید ، نت۲۰۲۰علاوه بر گواهی تجارت الکترونیک ، دارای گواهینامه های زیر می باشد.
– نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد که این نماد برای هر فروشگاه اینترنتی لازم است تا مشتری با اطمینان خاطر بیشتری خرید خود را انجام دهد.

قیمت مناسب

نت ۲۰۲۰ در حال حاضر دارای تعداد کثیری از مشترکین مخابرات می باشد و بطور کل سیاست نت۲۰۲۰ همانند تمامی کمپانی های پیشرو در جهان سود کمتر و فروش بیشتر می باشد به همین دلیل قیمت های نت ۲۰۲۰ بسیار مناسبتر از رقبا می باشد همچنین قیمت های نت ۲۰۲۰ به اندازه ای کم نمی باشد که باعث کاهش کیفیت خدمات گردد به همین دلیل نت ۲۰۲۰ دارای مناسبترین قیمت نسبت به کیفیت می باشد.

(شعار نت ۲۰۲۰ : سرعت بالا = کیفیت مطلوب = قیمت استثنایی )

پشتیبانی قوی ۲۴ ساعته

تیم نت ۲۰۲۰ دارای تیم قوی پشتیبانی می باشد که در ساعات اداری بصورت تلفنی و یا پرتال پشتیبانی و در خارج از ساعات اداری از طریق پرتال پشتیبانی به کاربران خدمات کامل را ارائه می نماید.

کامل ترین امکانات (سخت افزار و نرم افزار بسیار قوی)
نت ۲۰۲۰ دارای کاملترین امکانات اعم از :
– طراحی سایت رسپانسیو برای مرور سایت در دستگاهای قابل حمل مختلف.
– رابط کاربری فوق العاده چشم نواز و کاربر پسند (به گفته مشتریان)
– خرید آسان و راحت کمتر از ۳ دقیقه و تنها با ۳ کلیک.
– نت ۲۰۲۰ از بهترین و قویترین سخت افزارها در سرورهای خود استفاده می نماید.

امنیت بالا

با توجه به دغدغه بجا و معقول مشترکین از امنیت شارژ خریداری شده این نوید را به شما می دهیم که سرورهای نت ۲۰۲۰ دارای استانداردهای امنیتی بالا می باشد به همین دلیل تا به حال مورد نفوذ قرار نگرفته است اما توجه داشته باشید امنیت یک موضوع نسبی می باشد و امنیت ۱۰۰ درصد وجود ندارد و البته لازم است مشترک هنگام خرید اینترنتی همه موارد امنیتی را رعایت نماید. اما می توانیم امنیت بسیار بالا را به شما تضمین دهیم.